Ledning i Sverige

Stockholm Huvudkontor

Mejerivägen 3
117 43 Stockholm, Sverige

Organisationsnummer: 556262-9716 
Styrelsens säte: Stockholm

Om du vill att vi kontaktar dig, klicka här så kommer du till vår kontaktsida.

Ledningsgrupp Egencia Sverige

 

Michael Schüller

Managing Director

Mobil: 0703 29 59 05
mschuller@egencia.com

 

Lillemor Stål

Finance Director

Mobil: 0733 83 57 72
lstal@egencia.com

 

Peter Skoglund

Director Customer Service

Mobil: 0706 27 29 13
pskoglund@egencia.com

 

Elisabeth Knudsen 

Country Supply Manager

Mobil: 0730 68 39 36
eknudsen@egencia.com

 

Susanne Kroon

Project/Quality Manager

Mobil: 0708 28 12 12
skroon@egencia.com

 

Nina Henrysson

HR Manager

Mobil: 0709 89 51 50
nihenrysson@expedia.com

 

Ola Lindewald

Sales Director

Mobil: 0725 46 56 79
olindewald@egencia.com

 

Markus Pehrsson

Director Account Management

Mobil: 0708 10 45 26
mpehrsson@egencia.com

 

Jeanette Vikbacka Castaing 

Marketing Manager

Mobil: + 33 6 19 21 76 82
j.vikbackacastaing@egencia.fr 

 

Annika Frisch

Director Meetings & Incentives

Mobil: 0708 88 79 70
afrisch@egencia.com

 

Jessica Dahlberg

Manager Implementation

Mobil: 0709 10 01 58
jdahlberg@egencia.com